Kontaktinformation Villa Pauli

Foto Villa Pauli

Villa Pauli Reception: +46 8 446 57 80

Villa Pauli Restaurang: +46 8 446 57 85

Restaurang- och Festvåningsansvarig: Tom Söderquist, tom@villapauli.com.  +46 70 779 72 44

Konferens- och Hotellansvarig: Jessica Sahlén, jessica@villapauli.com, +46 70 226 40 31

Frukostansvarig: Maud Wallqvist, maud@villapauli.com, +46 76 193 92 94

Tennis- och PT-ansvarig: Keithroy O. Grant, keithroy.o.grant@villapauli.com, +46 76 169 17 45

Restaurangförfrågan: rest@villapauli.com

Hotellbokning: hotell@villapauli.com

Hotel Reservation: hotel@villapauli.com

Generell information: info@villapauli.com

Villa Pauli_vinjett

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *